Kraina Domu Ciekawych Spotkań

Dom Ciekawych Spotkań w Lublinie to  miejsce pełne inspiracji: na  spotkania, warsztaty i niesztampowe noclegi. Profesjonalnie i z uśmiechem: 660 768 067.

Wynajem całego domu jest idealnym miejscem na organizację różnych imprez okolicznościowych, np.:

-warsztaty i szkolenia rozwojowe
-spotkania kobiecych kręgów
-zjazdy rodzinne
-sesje zwolenników medycyny naturalnej
-integracje graczy gier planszowych
-sylwester

Oferta Domu Ciekawych Spotkań zawiera  wynajem 3 lub 4 kondygnacji. Niepodważalnym walorem domu jest duża i klimatyczna przestrzeń socjalna – w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia oraz salon z kominkiem i tarasem połączony przejściem do kameralnego ogródka. Dominują tu barwy pomarańczowe oraz szarości. Kolor pomarańczowy kojarzy się z radością, aktywnością, młodością, fascynacją. Według badaczy wzmacnia także apetyt. Daje poczucie bezpieczeństwa, ale też poprzez swoją energetykę dodaje witalności i dynamizmu. Szarość to symbol ochrony i wyciszenia. Jest formą bariery ochronnej, która odgradza nas od świata i otoczenia. Kolor ten odpręża, wycisza i uspokaja. W połączeniu z pomarańczowym daje zdrową równowagę.

W kuchni znajdziecie wszystko, co potrzebne do gotowania i pieczenia oraz nakrycia stołu. Nowoczesny sprzęt AGD ułatwia rutynę sprzędzenia posiłków :). Znajdziecie tu: kuchnię ceramiczną, piekarnik elektryczny, kuchenkę mikrofalową, toster, dwa czajniki, zmywarkę do naczyń, dwa zlewozmywaki oraz zestaw garnków, naczyń i sztućców.

W jadalni jest duży stół z 6 krzesłami.

W salonie znajdziecie ławę, kanapę, fotele, TV LCD, odtwarzacz DVD oraz radio i odtwarzacz CD. Salon wypoczynkowy ma wyjście na taras i ogród.

Pomieszczenia wspólne

„Dom jest tam, gdzie czujesz się jak w domu”

Truman Capote