Kraina Księżyca,

czyli daj się skusić wyprawie w nieznane

Dom Ciekawych Spotkań w Lublinie to  miejsce pełne inspiracji: na  spotkania, warsztaty i niesztampowe noclegi. Profesjonalnie i z uśmiechem: 660 768 067.

W tej krainie baśniowe dekoracje  wprowadzają swoich  gości w nieziemską aurę.  Rozmaite obrazy, plastyczne ornamenty na ścianach, liczne kwiaty, świeczniki ze świecami, a nade wszystko powtarzające się księżycowe i gwiazdkowe  motywy zapraszają do podróży w głąb  innej rzeczywistości. Jednak w Krainie Księżyca i Gwiazd panuje brąz i pomarańcz, pojawia się też zieleń. Są to bardzo pozytywne kolory, które czynią tę nadzwyczajną przygodę w pełni bezpieczną.  Kolor brązowy przyczynia się do naszego poczucia pewności. Barwa pomarańczowa buduje klimat ciepła  i komfortu oraz pobudza umysł do działania, pozwala pozbyć się negatywnych emocji. Zieleń zaś łączy nas z przepływem życia, harmonią, zdrowiem i wolnością..

W środku jest dziewięć łóżek,  w tym jedno podwójne. Pokój wyposażony jest w szafę,  komodę, ławy, krzesła, telewizor LCD, czajnik elektryczny i kubki. Bezpośrednio za drzwiami pokoju mieści się w pełni wyposażony aneks kuchenny (zlewozmywak, dwie płyty indukcyjne, kuchenka mikrofalowa, piekarnik elektryczny, garnki, naczynia, sztućce, czajnik). Przestronna łazienka dostępna jest na korytarzu dla dwóch pokoi. W niej WC, prysznic, wanna i umywalka.

Kraina Księżyca i Gwiazd zaprasza Cię do odkrywania tego, co nieznane!

„Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.”.

Patrick Süskind
„Pachnidło”