Kraina Sentymentalna,

czyli wybierz się w liryczną podróż

Dom Ciekawych Spotkań w Lublinie to  miejsce pełne inspiracji: na  spotkania, warsztaty i niesztampowe noclegi. Profesjonalnie i z uśmiechem: 660 768 067.

Każdy, kto choć raz przekroczy próg Krainy Sentymentalnej, zostanie zaczarowany jej urokiem i będzie chciał do niej powrócić. Panuje to głównie brąz i pomarańcz. Pomarańczowy emanuje energią, ciepłem i optymizmem. To również kolor wspomagający kreatywność i sprzyjający zabawie. Dla równowagi kolor brązowy z kolei ma w sobie mnóstwo powagi, dodaje otuchy i wspiera.

Apartament Kraina Sentymentalna to przestronna i przytulna kondygnacja na ostatnim piętrze Domu Ciekawych Spotkań. Składa się z dwóch sypialni – Krainy Księżyca i Gwiazd oraz Krainy Serc. Posiada w pełni w pełni wyposażony aneks kuchenny (zlewozmywak, dwie płyty indukcyjne, kuchenka mikrofalowa, piekarnik elektryczny, lodówka, garnki, naczynia, sztućce, czajnik). Obszerna łazienka stanowi w rzeczywistości pokój kąpielowy, w którym oprócz  WC, prysznica, wanny i umywalki, są świeczki, kwiaty, ława i fotele do wypoczynku po kąpieli J.

Kraina Sentymentalna to właściwe  miejsce dla wrażliwców i marzycieli!

Opis pokoi w Apartamencie:

Kraina Księżyca i Gwiazd, czyli  daj się skusić wyprawie w nieznane

Kraina Serc, czyli  oddaj się szlachetności uczuć

„Dom jest tam, gdzie czujesz się jak w domu.”

Truman Capote