Wskazówki

Dom Ciekawych Spotkań w Lublinie to  miejsce pełne inspiracji: na  spotkania, warsztaty i niesztampowe noclegi. Profesjonalnie i z uśmiechem: 660 768 067.

DOJAZD

Z Dworca PKS dojeżdża do nas linia numer 10. Trzeba wysiąść na przystanku Zwycięska.

Z Dworca PKP trzeba wsiąść w autobus, który jedzie w kierunku Ogrodu Saskiego, a tam przesiąść się w linię nr 10 lub 151 i wysiąść na przystanku Zwycięska.

Ponadto dojeżdżają jeszcze do nas linie nr 12 (wysiadamy na przystanku Ofelii), 26, 38, 78 oraz autobus nocny nr 2 (wysiadamy na przystanku Zwycięska).

RZECZY ZNALEZIONE

Przedmioty osobiste, pozostawione przez nieuwagę w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa, zostaną odesłane na koszt gościa na wskazany adres. W przypadku nieotrzymania od Gościa dyspozycji dotyczących odesłania pozostawionych rzeczy, Dom Ciekawych Spotkań przechowa przedmioty na koszt właściciela, przez okres jednego miesiąca, a po upływie tego okresu zostanę przekazane na cele społeczne bądź publiczne. Artykuły spożywcze będą przechowywane przez 24 godziny.

PARKING

DOM Tu i Teraz posiada dwa miejsca parkingowe przed obiektem zgodnie z dostępnością. Dodatkowo możliwy jest wjazd za zamykane ogrodzenie maks. trzech aut, zakładając że samochody należą do jednej zorganizowanej grupy. W innym przypadku wjazd jest możliwy dla jednego samochodu. Parking nie jest strzeżony.

Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie znajdujących się na terenie parkingu pojazdów i nie odpowiada za rzeczy pozostawione w tych pojazdach.
Na osiedlu są dostępne miejskie bezpłatne strefy parkingowe:

1) Parking niestrzeżony przy ul. Romanowskiego – czas przejazdu ok. 3 minuty, czas przejścia ok. 7 min.
2) Parking niestrzeżony przy ul. Wertera – czas przejazdu ok. 4 min., czas przejścia ok. 8 min.
3) Parking niestrzeżony przy ul. Zagłoby – czas przejazdu ok. 4 min., czas przejścia ok. 8 min.
4) Parking niestrzeżony przy ul. Lipniak – czas przejazdu ok. 3 min., czas przejścia ok. 7 min.

Parking płatny strzeżony znajduje się przy ul. Ułanów – czas przejazdu ok. 6 min., czas przejścia ok. 13 min.

Parkowanie pojazdów przy nieruchomościach sąsiadów jest zabronione.