Wskazówki

Dom Ciekawych Spotkań w Lublinie to  miejsce pełne inspiracji: na  spotkania, warsztaty i niesztampowe noclegi. Profesjonalnie i z uśmiechem: 660 768 067.

DOJAZD

Z Dworca PKS dojeżdża do nas linia numer 10. Trzeba wysiąść na przystanku Zwycięska.

Z Dworca PKP trzeba wsiąść w autobus, który jedzie w kierunku Ogrodu Saskiego, a tam przesiąść się w linię nr 10 lub 151 i wysiąść na przystanku Zwycięska.

Ponadto dojeżdżają jeszcze do nas linie nr 12 (wysiadamy na przystanku Ofelii), 26, 38, 78 oraz autobus nocny nr 2 (wysiadamy na przystanku Zwycięska).

RZECZY ZNALEZIONE

W  przypadku pozostawienia swoich rzeczy, odsyłamy je kurierem na koszt Adresata wyłącznie na życzenia Gościa. Adresat jest zobowiązany do zorganizowania firmy przesyłowej. Dom Ciekawych Spotkań zajmuje się tylko przekazaniem rzeczy kurierowi. Rzeczy znalezione są trzymane przez 48 godzin, po tym terminie  podlegają utylizacji.

PARKING

DOM Tu i Teraz posiada dwa miejsca parkingowe przed obiektem zgodnie z dostępnością. Dodatkowo możliwy jest wjazd za zamykane ogrodzenie maks. trzech aut, zakładając że samochody należą do jednej zorganizowanej grupy. W innym przypadku wjazd jest możliwy dla jednego samochodu. Parking nie jest strzeżony.

Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie znajdujących się na terenie parkingu pojazdów i nie odpowiada za rzeczy pozostawione w tych pojazdach.
Na osiedlu są dostępne miejskie bezpłatne strefy parkingowe:

1) Parking niestrzeżony przy ul. Romanowskiego – czas przejazdu ok. 3 minuty, czas przejścia ok. 7 min.
2) Parking niestrzeżony przy ul. Wertera – czas przejazdu ok. 4 min., czas przejścia ok. 8 min.
3) Parking niestrzeżony przy ul. Zagłoby – czas przejazdu ok. 4 min., czas przejścia ok. 8 min.
4) Parking niestrzeżony przy ul. Lipniak – czas przejazdu ok. 3 min., czas przejścia ok. 7 min.

Parking płatny strzeżony znajduje się przy ul. Ułanów – czas przejazdu ok. 6 min., czas przejścia ok. 13 min.