Zapewnienie bezpieczeństwa przed COVID-19

Naszym priorytetem jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się  wirusa i stałe ulepszanie warunków pobytu w naszym Obiekcie. 

Poniżej przedstawiamy realizowaną u nas listę procedur zgodną z wytycznymi i rozporządzeniami Ministerstwa Rozwoju oraz rekomendacjami GIS.

Miejsca wspólne:

1. Maseczki – Goście w pomieszczeniach wspólnych (korytarze, kuchnia, sala telewizyjna) zobowiązani są nosić maseczki.

2. Płyny  do dezynfekcji – płyny dezynfekujące do rąk znajdują się przy wejściu na teren Obiektu, w kuchni ogólnodostępnej oraz w łazienkach.

3. Instrukcje – w łazienkach znajdują się instrukcje jak myć i dezynfekować ręce, natomiast na ogólnodostępnej  tablicy ogłoszeń zamieszczone są informacje o poprawnym użytkowaniu rękawiczek i maseczek.

4. Dezynfekcja części wspólnych – codziennie odbywa się dezynfekcja powierzchni najczęściej dotykanych oraz powierzchni płaskich, a także  odkażanie toalet..

5. Wietrzenie wnętrz – dbamy o  systematyczne wietrzenie wszystkich wnętrz miejsc ogólnodostępnych.

Recepcja:

1. Informowanie Gości o bezpieczeństwie pobytu –  na każde życzenie Gościa  udzielamy informacji o stosowanych przez Obiekt środkach  bezpieczeństwa związanych  z pandemią.

2. Wymagamy podania pełnych danych kontaktowych w karcie meldunkowej, które – w razie konieczności – mogą zostać udostępnione  do Sanepidu.

3. Komfort odległości – Goście są zobligowani do przestrzegania odległości 1,5 metra od siebie, jak i od Pracownika Obiektu.

4. Maseczki – Oferujemy również możliwość zakupu maseczek u Pracowników Obiektu..

5Numery alarmowe są dostępne w recepcji oraz na ogólnodostępnej tablicy ogłoszeń.

Pokoje:

1. Sprzątanie – po zakończonej wizycie gości następuje sprzątanie, wietrzenie i dezynfekcja pokoju przez jednego Pracownika.

2. Dezynfekcja – następuje po wyjeździe Gościa i dotyczy wszystkich powierzchni dotykowych i  wyposażenia. Ponadto  pomieszczenie jest wietrzone.

3. Łazienka pokojowa jest sprzątana i odkażona po wymeldowaniu Gościa. Łazienki ogólnodostępne są sprzątane i odkażone codziennie.

Inne zasady bezpieczeństwa:

1. Pracownicy Obiektu – otrzymali instrukcje, jak przestrzegać reguł bezpieczeństwa związanych z COVID-19.

2. Pościel i ręczniki prane są w wysokiej temperaturze z dodatkiem detergentów.

Drodzy Goście:

Zachęcamy Państwa do dbania o zdrowie swoje, jak i innych Gości poprzez:

  • Bardzo częste mycie rąk zgodnie z instrukcją
  • Używanie płynów do dezynfekcji rąk
  • Zachowanie dystansu 1,5 m w kontaktach z Pracownikami lub innymi Osobami przebywającymi w  Obiekcie
  • Zaznajomienie  się i praktykowanie obowiązujących w naszym Obiekcie zasad bezpieczeństwa.

Bezpieczna lokalizacja:

  • Pracujemy w miejscu oddalonym od centrum i innych komercyjnych obiektów, co bardzo korzystanie wpływa na zmniejszenie ryzyka zarażenia.
  • Obiekt znajduje się w zacisznej dzielnicy Lublina.

Bezpieczne miejsce:

  • Dostępna przestrzeń w ogrodzie  i wewnątrz Obiektu umożliwia zachowanie zalecanej odległości, co umożliwia bezpieczny pobyt  wszystkich osób w Obiekcie.
  • Preferujemy meldowanie bezkontaktowe, co minimalizuje styczność i narażenie na zakażenie wirusem.

Zmień termin – nie odwołuj!

Jeśliby Osoby zainteresowane pobytem w naszym Obiekcie chciały zrezygnować z wizyty, zachęcamy do przełożenia terminu przyjazdu. Na życzenie udostępniamy voucher potwierdzający możliwość odbycia wizyty w innym terminie.