Sesje fotograficzne w DOMU CIEKAWYCH SPOTKAŃ

“Życie byłoby idealne, gdyby ciężkie chwile można było przewinąć, a piękne momenty zatrzymać”. Wyznając tę maksymę wychodzimy naprzeciwko oczekiwań naszych klientów i wprowadzamy nowość – możliwość organizacji sesji fotograficznej we wnętrzach DOMU CIEKAWYCH SPOTKAŃ.

Tworzymy miejsce, w którym  wyjątkowe chwile Waszego życia można uchwycić w niezapomnianych fotografiach. Narodziny  dziecka, zaręczyny, ciąża lub kolejna rocznica ślubu należą do chwil, które –  choć tak ważne – są równie przemijające jak te najbardziej trywialne. Takie momenty warto zachować w „namacalnej” pamięci dla siebie i kolejnych pokoleń.

DOM CIEKAWYCH SPOTKAŃ to ożywcza przestrzeń, która łączy w sobie domowe ciepło i funkcjonalność. DOM CIEKAWYCH SPOTKAŃ to klimatyczne sypialnie i eleganckie otwarte  przestrzenie, jakich nie odnajdziesz w innym miejscu Lublina. Nasza oferta została stworzona z myślą o tych, którzy szukają wielofunkcyjnego pomieszczenia do wynajęcia na godziny.

Pierwszy krok należy do Ciebie. Wybierz fotografa i inspirację na sesję zdjęciową. Bitwa na poduszki, kubek z gorącą herbatą lub czekoladą przed kominkiem, a może  bezpretensjonalny strój i  wspólna kawa na tarasie albo piknik w ogrodzie? W każdym przypadku jesteśmy na TAK!

Potem już tylko zarezerwuj u nas termin i oczekuj na wybrany  dzień!

Dlaczego warto wybrać DOM CIEKAWYCH SPOTKAŃ zamiast sesji w studio zdjęciowym?

  • Nastrojowa atmosfera wnętrz
  • Nietuzinkowość dekoracji
  • Doskonałe warunki do wykonania zdjęć wewnątrz i na zewnątrz – tarasy i ogród do dyspozycji, w bezpośrednim sąsiedztwie również urokliwe uliczki
  • Możliwość sesji zarówno w klimatach sypialniach, jak i w gustownie urządzonej otwartej przestrzeni (salon z kominkiem, nowoczesna kuchnia i piękna jadalnia)
  • Powierzchnia planu zdjęciowego zależna od wybranego wariantu
  • Minimalny czas wynajmu od 1h – wynajem możliwy na godziny, jak i pełny dzień zdjęciowy
  • Bardzo duża ilość światła naturalnego przez cały dzień, dzięki przestronnym oknom i balkonom

Do współpracy zapraszamy profesjonalnych fotografów oraz amatorów, którzy chcą zbudować swoje portfolio. Nasze wnętrza idealnie sprawdzą się  podczas warsztatów fotograficznych, sesji rodzinnych oraz dla potrzeb sesji portretowych. Tu również można przeprowadzić  testy modelek, sesje narzeczeńskie, świąteczne, rocznicowe, zdjęcia do autoprezentacji oraz zdjęcia produktów.

Serdecznie zapraszamy!