Pomysły na organizację wieczoru panieńskiego

Dom Ciekawych Spotkań to idealne miejsce na organizację różnego rodzaju przyjęć oraz uroczystości. Nasze wnętrza sprzyjają spotkaniom z okazji urodzin, warsztatów, integracji itp. Niewątpliwie jednak w Domu Ciekawych Spotkań największą popularnością cieszą się wieczory panieńskie oraz wieczory kawalerskie. Niezmiernie nam miło, że już tak wiele Pań i Panów zaufało nam i postanowiło ten wyjątkowy wieczór spędzić właśnie u nas. Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka pomysłów na organizację wieczoru panieńskiego (w  następnym wpisie, który znajdziecie już niebawem przedstawimy pomysły na wieczór kawalerski).

Seans filmowy

Nie ma nic przyjemniejszego niż ,,zestaw”: przyjaciółki, ulubione filmy i wino. Relaksujący wieczór spędzony w swobodnej i sympatycznej atmosferze gwarantowany ;).

Warsztaty tematyczne

Ciekawym i praktycznym pomysłem będzie zorganizowanie warsztatów. Wystarczy zaprosić instruktora na wieczór panieński, a wyjdzie doskonałe połączenie pożytecznego z przyjemnym. Najlepiej, jeśli warsztaty będą w tematyce zainteresowań panny młodej, może to być np. instruktaż wizażu, tańca, gotowania, jogi.

Relaksujący wieczór

Miłą formą spędzenia wieczoru panieńskiego na pewno okaże się niezobowiązująca pidżama party ;). Luźna atmosfera, ulubiona muzyka, dobre jedzenie. Jeśli dodatkowo zamówimy na ten wieczór masażystę, pannie młodej na pewno spodoba się taka forma, szczególnie, że czas przed ślubem jest wyjątkowo dla niej stresujący.

Gry i zabawy

Potrafią być sprawdzonym sposobem na integrację, jeśli nie wszystkie panie podczas wieczoru się znają. 

– Prawda czy wyzwanie – zabawa chyba każdemu znana, uczestniczki kręcą butelką, losująca osoba zadaje pytanie bądź nakazuje zrobienie czegoś osobie wylosowanej.

– Test dobrej żony – zabawa, w której panna młoda musi pokazać, jaką będzie żoną. Przykładowe zadania to: wieszanie prania czy cerowanie skarpetek na czas, wiązanie krawata, ubijanie piany z białek.

– Konkurs na najzabawniejszą historię o pannie młodej.

– Sesja zdjęciowa – to niesamowita zabawa, do której potrzeba wyłącznie kilka przygotowanych wcześniej rekwizytów (najlepiej nietypowych i zabawnych).

– Quiz o pannie młodej – przygotowany wcześniej przez druhnę.