Zlot Klubu Seniora

Każdy wiek ma swoje przywileje i ograniczenia. Zapraszamy do kreatywnego doświadczania wieku Seniora. W Domu Ciekawych Spotkań zorganizujesz interesujące wydarzenie w ni

DOM CIEKAWYCH SPOTKAŃ  zaprasza na zloty Klubu Seniora. Każdy etap w życiu ma swoje przywileje i przywary. Każdą fazę można jednak przeżywać twórczo. Najistotniejsze wydaje się bliskie spotkanie z drugim człowiekiem, wspólne spędzanie czasu,  rozmowa od serca, w której możemy się pożalić na doskwierający ból  czy pokazać zdjęcia ukochanego wnuka albo podzielić się wrażeniami z obejrzanego filmu.

Ważnym atutem DOMU CIEKAWYCH SPOTKAŃ jest otwarta, elegancka przestrzeń socjalna przeznaczona na wspólne bycie razem: nieformalne rozmowy, zabawy, reminiscencje…  Tu jest klimat na wspominanie dawnych miłości,  radość ze spotkania, łatwiejsze i trudniejsze pogawędki… Można we wnętrzach barwnego domu pośmiać się  przy grach planszowych, scrabble czy warcabach.

Można zamówić catering lub razem przygotować wspólny posiłek na miejscu.

W pobliżu bajeczne uliczki –  czemużby razem nie wyjść na spacer?

Można pojechać na Stare Miasto i podziwiać lubelski rynek. Można pojechać nad zalew Zemborzycki i delektować się urokami natury. Pomysłów  na miłe bycie razem jest sporo… Zapraszamy do ich realizacji!

Proponujemy wynajęcie całego domu na zorganizowanie własnego spotkania.

Będziemy zaszczyceni Waszą obecnością!