Jak zorganizować świetne jesienne wieczory?

Pomimo że jeszcze nie rozpoczęła się kalendarzowa jesień, to zdecydowanie można ją już stopniowo wyczuć i zobaczyć. Robi się chłodniej, liście powoli zmieniają barwy, gdzieniegdzie czerwieni się jarzębina, a w powietrzu unosi się charakterystyczny zapach przemijającej powoli przyrody. 

Niektórzy odczuwają chandrę, myśląc o coraz to zimniejszych i krótszych dniach. Nie da się przed tym oczywiście ustrzec, choć najpierw możemy pocieszyć się jeszcze myślą o złotej polskiej jesieni. W okolicy naszego hostelu jesień co roku pokazuje się w swojej najpiękniejszej odsłonie. Różne gatunki drzew i krzewów przybierają nowe złoto-rdzawe szaty, a mamy ich wokół mnóstwo, dlatego efekt jest niesamowity. Jesień nie jest nam straszna również, dlatego że mamy sporo pomysłów na urozmaicenie szaroburych wieczorów. Oto kilka propozycji na to, jak można zorganizować sobie czas i znajomym w naszym zaciszu.

Spotkania graczy 

Wielką popularnością cieszą się ostatnio gry planszowe i szachy. To niezwykle miła odmiana, pozwalająca na oderwanie wzroku od wszelkich monitorów. Granie w planszówki integruje, dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji, pobudza intelektualnie i naprawdę wzmacnia relacje. Oczywiście można taki wieczór zorganizować również w domu, ale jeśli chodzi o większą grupę, to miejsca zdecydowanie może być za mało. Nasz salon z kominkiem, jadalnią i kuchnią to wprost wymarzone warunki dla grupy amatorów gier. Podobnie będzie również z szachami, warcabami czy grami karcianymi. 

Spotkania klubów książkowych 

Rozmowy o ukochanych książkach potrafią być naprawdę wciągające i długie. Coraz więcej grup fanów organizuje spotkania, na których mogą do woli debatować o swoich ukochanych książkach. Restauracje mogą być zbyt gwarne, natomiast sale konferencyjne czy szkoleniowe zbyt „biznesowe”. Idealnym rozwiązaniem jest miejsce przestronne, ale i przytulne. W naszym hostelu można przygotować przekąski w dużej kuchni, stale dbać o uzupełnianie zasobów przepysznej herbaty, rozpalić kominek i zasiąść z lubością na wygodnych kanapach, fotelach i krzesłach. A później rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać!

Spotkania w ramach kobiecych kręgów

Siła kobiecej grupy wsparcia jest nieoceniona. Po wielu latach rywalizacji między sobą panie uczą się na nowo definiować kobiecą solidarność. I tym sposobem pojawił się pomysł na organizację kobiecych kręgów, czyli spotkań dla kobiet, które szukają wsparcia i chcą budować nowe relacje z koleżankami. Jeśli dotyczy to tematów biznesowych to można nazwać je mastermindem, czyli spotkaniem, które w nieformalnej atmosferze służy wymianą wiedzy i wzajemnej motywacji do pracy. Kobiece kręgi dotyczą także spraw emocjonalnych i rozwojowych. A nasza przestrzeń doskonale sprawdza się w takim wydaniu. Zadbaliśmy o domową atmosferę, która sprzyja otwieraniu się i daje poczucie bezpieczeństwa. 

Możliwości jest znacznie więcej, a jeśli masz wątpliwości, czy Twój pomysł lub wydarzenie może odbyć się w Domu Ciekawych Spotkań, to napisz do nas lub zadzwoń.  tel. +48 660 768 067 Email:  biuro@domtuiteraz.eu

Zapraszamy!

Autor tekstu:

Aleksandra Biszczad